بررسی نگرانی ها در مورد حاملگی بعد از عمل زیبایی شکم

238

بسیاری از خانم هایی که عمل زیبایی شکم را انجام داده اند، از این موضوع نگران هستند که بعد از این عمل امکان حاملگی برای آنها وجود دارد؟ جواب سرراست ما به این پرسش این است که بله امکان دارد. برای توضیح این موضوع با ما در ادامه همراه باشید.

جراحی عمل زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، امروزه بسیار رایج شده و خیلی از خانم ها تمایل دارند این عمل زیبایی را انجام دهند. این عمل با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک متخصص زیبایی در همه جای دنیا انجام می شود.

بسیاری از خانم هایی که عمل زیبایی شکم را انجام داده اند، از این موضوع نگران هستند که بعد از این عمل امکان حاملگی برای آنها وجود دارد؟ باید بگوییم که بله وجود دارد و این عمل زیبایی هیچ مشکلی برای دوران بارداری شما ایجاد نمی کند. در صورتی که هنوز عمل زیبایی را انجام نداده اید و از طرفی قصد بارداری نیز دارید، بهتر است در هر حالتی با متخصص زیبایی خود در پرگل مشورت کنید.

انجام عمل زیبایی شکم در زمان حاملگی هیچ مشکل عمده ای را برای بیمار ایجاد نخواهد کرد. ولی باید توجه کنید که بعد از عمل زیبایی شکم عضله هایی شکم و پوست زیر ناف دچار جمع شدگی می شوند و امکان بیشتر شدن دوباره حجم شکم خیلی کم است و مسلما بعد از پایان حاملگی مقدار ترک های پوستی در این نواحی بیشتر و پرعمق تر خواهد شد. اما جراحی زیبایی شکم روی حامله شدن شما اثر بدی نمی گذارد و فقط باعث ایجاد تغییراتی در زیبایی شکم تان می شود.

جراحی زیبایی شکم برای کسانی مناسب است که بر اثر حاملگی، اضافه وزن و غیره دارای شکمی افتاده و شل هستند، این عمل می تواند این افتادگی ها و شل شدگی ها را به حالتی ایده آل در آورد و شکمی زیبا و صاف ایجاد کند.

کسانی که می خواهند این عمل را انجام دهند باید در سلامت جسمانی کامل باشند. خانم هایی که به خاطر حاملگی های متعدد، شکم شان افتاده و شل شده می توانند این عمل را انجام دهند تا شکم شان صاف و زیباتر شود و اثرات حاملگی و بارداری با این عمل از بین برود.

خونریزی بعد از عمل این روش خیلی کمتر است و عوارض کمی نیز دارد. زمان بهبودی در این عمل کوتاه تر و ایمنی بیشتری دارد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید!