لیفت بازو: زیبایی بازو و اصلاح افتادگی و شل شدگی بازو با لیفت

لیفت بازو با نام علمی براکیوپلاستی، به عملی گفته می شود که در آن پوست بازو برای رسیدن به زیبایی موردنظر کشیده می شود. با این عمل افتادگی و شل شدگی بازو از بین می رود و بازو شکل و فرمی زیباتر به خود می گیرد. امروزه روش های خوبی برای زیباسازی بازو ابداع شده که یکی از آنها استفاده از روش لیزر برای این لیفت بازو است.

لیفت بازو بدون جراحی

لیفت بازو بدون جراحی

با لیفت بازو بدون جراحی دیگر نیازی به روش های جراحی ندارید و تنها در یک جلسه می توانید بازو یا ران خود را بکشید یا پوست این ناحیه را کاهش دهید تا زیبایی بازو و اطراف زانو بیشتر شود. همچنین لیفت بازو بدون جراحی عوارض و زمان بهبودی کمتری دارد. این روش غیرتهاجمی، طرفداران زیادی نیز دارد و افراد زیادی تمایل دارند برای سفت کردن پوست ناحیه بازو و ران از آن استفاده کنند. از طرفی این روش جوان سازی پوست، در دسترس همگان است و کلینیک های زیادی این نوع درمان لیفت بازو را پوشش می دهند. در این روش، چربی ها بدون جراحی حذف شده و پوست به خوبی کشش داده می شود.

لیفت بازو بدون جراحی در زنانی که دوره بارداری را سپری کرده اند یا در بین کسانی که از وزن زیاد رنج می برند و این موارد باعث شده پوست بدن شان دچار افتادگی و تغییر شکل شود، بیشترین کارآیی را دارد. باید توجه داشته باشید که این روش به میزان پوست زائد، مقاومت پوست (سلول های چربی که در زیر پوست جمع می شوند نسبت به کشیدگی بازو مقاومت می کنند)، چربی بیش از حد و قابلیت بدن در برابر لیفت بازو بدون جراحی وابسته است و این موارد باید در انجام آن در نظر گرفته شود.

 

لیفت بازو با لیزر

لیفت بازو با لیزر روشی تازه برای شکل دهی و سفت کردن پوست بازو است که از حالت سنتی آن بهتر جواب می دهد و ناحیه های زائد بازو را به بهترین شکلی از بین می برد. ناحیه های زائد بازو همان چربی ها می باشند که دور بازو را گرفته اند و هر کاری می کنید نمی توانید از دست آنها خلاص شوید. روش لیزر به خوبی می تواند این چربی ها را آب کند و بازوهای شما را از ترکیب ناجور و افتادگی نجات دهد.

باید بدانید که لیفت بازو با لیزر روشی کاملا ایمن و موثر برای باریک و سفت کردن بازوی شماست. اما نباید از آن انتظار داشته باشید که باعث لاغری بازوی شما شود. در کل لیفت بازو روشی برای لاغری نیست و لیفت بازو با لیزر نیز این کار را انجام نمی دهد، بلکه چربی های زائد را متناسب با وزن شما کمتر می کند و امکان می دهد تا بدنی متعادل تر داشته باشید.

مزایای لیفت بازو با لیزر

مزایای لیفت بازو با لیزر

اصلی ترین مزیت لیفت بازو با لیزر در بدون جراحی بودن آن است، شما به هیچ جراحی در این روش نیاز ندارید و نیازی به بیهوشی نیز نخواهد بود. در لیفت بازو با لیزر فقط یک برش کوچک در بازو زده می شود و بعد از خارج کردن چربی های زائد محل برش داده شده با چند بخیه ساده دوخته می شود. مدت زمان بهبودی آن نیز نسبت به روش های همانند آن کمتر و سریعتر است و برای اینکه به روال عادی زندگی تان برگردید، نیاز به استراحت مختصر چند روزه دارید.

از دیگر مزایای لیفت بازو با لیزر می توان به سریع جواب دادن درمان اشاره کرد. شما با این روش در کمترین زمان شاهد تغییر در بازوهای خود خواهید بود و زودتر جواب خواهید گرفت، در صورتی که در عمل سنتی لیفت بازو، تا شش ماه بازوها متورم می مانند و پروسه درمان و رسیدن به نتیجه مطلوب بیش از حد طول می کشد.

 

چه کسانی می توانند لیفت بازو کنند

شاید برای شما هم این پرسش مطرح باشد که آیا شما می توانید لیفت بازو کنید و کاندیدای خوبی برای آن هستید یا نه؟ در جواب باید بگوییم که در صورتی که به صورت منظم ورزش می کنید و در کنار ورزش، رژیم غذایی مناسبی نیز دارید، ولی باز با این حال چربی های بازوی شما کمتر نمی شود، باید بدانید که برای رهایی از دست این چربی ها، می توانید لیفت بازو را امتحان کنید. لیفت بازو تمامی چربی های زائدی که شما را کلافه کرده را از بین خواهد برد. با اینکه ورزش می‌ تواند باعث تقویت و بهبود عضله های بازوی شما شود، اما نمی‌ تواند پوست اضافی را که دچار افتادگی شده را برطرف کند. ​

گفتنی است کسانی که می خواهند لیفت بازو را انجام دهند باید از سلامتی کاملی نیز برخوردار باشند و به بیماری خاصی مبتلا نباشند. از طرفی باید وزن آنها ده کیلو از حالت نرمال بیشتر باشد، در این حالت شما می توانید لیفت بازو را با روش لیزر انجام دهید و به نتیجه دلخواه خودتان برسید. در حالت کلی لیفت بازو برای افرادی بهتر جواب می دهد که سطح چربی آنها زیاد نباشد. بهترین حالت برای انجام لیفت بازو داشتن چربی متوسط و خفیف است.

 

چه کسانی نمی توانند لیفت بازو کنند

  • کسانی که به بیماری خاصی مبتلا هستند و در واقع سلامت عمومی خوبی ندارند.
  • افراد سیگاری نمی توانند لیفت بازو کنند.
  • افراد غیربزرگسال
  • افراد بزرگسالی که اضافه وزن آنها کمتر یا بیشتر از حد تعریف شده باشد.
  • افرادی که نگرش منفی دارند و انتظارات آنها از لیفت بازو منطقی نیست.
هزینه لیفت بازو با لیزر چقدر است؟

هزینه لیفت بازو با لیزر چقدر است؟

هزینه لیفت بازو با لیزر به عوامل زیر وابسته است و شما قبل از عمل باید این موارد را در نظر بگیرید و تخمین تقریبی از هزینه های لیفت بازو در دست داشته باشید. شما برای برآورد هزینه لیفت بازو می توانید با همکاران ما در پرگل تماس بگیرید.

  • تجربه و تبحر پزشک با بررسی سوابق و تعداد عمل های موفق وی
  • مقدار ناحیه هایی که نیاز به درمان دارند
  • ابزارها و دستگاه هایی که برای لیفت بازو استفاده می شود
  • دستمزد پزشک

 

معایب لیفت بازو با لیزر

در کنار مزایا و برتری هایی که لیفت بازو با لیزر دارد، بهتر است معایب لیفت بازو با لیزر را بدانید و با اطلاعات بیشتری دست به انتخاب برای روش لیفت بازوی خود بزنید. باید بدانید که مانند هر عمل جراحی بزرگی، لیفت بازو نیز دارای ریسک خونریزی، عفونت و واکنش نامطلوب به بیهوشی است.

زخم و اسکار: در برخی موارد محل های برش داده شده دچار زخم هایی می شوند که محل زخم برای همیشه بر روی بازو می ماند و این یکی از عیب هایی لیفت بازو با لیزر است. البته سعی می کنند برش لیزری در نحیه اجام شد که در معرض دید نباشد. به ندرت برش می‌ تواند باعث ایجاد زخم‌ های بزرگ و قرمز شود. استفاده از داروهای کورتیکواستروئید یا درمان‌ های دیگر ممکن است برای بهبود ظاهر زخم‌ ها مورد استفاده قرار گیرد. ​

نامتقارن بودن شکل بازوها: این مورد می‌ تواند در طول روند التیام رخ دهد. همچنین پزشک و جراح در طول عمل، تمام سعی خود را خواهد کرد تا بازوهای شما تا جایی که ممکن است متقارن باشند، اما باید بدانید که تقارن کامل ممکن نیست. ​

تغییرات در حس پوست: در طول لیفت بازو، تغییر موقعیت بازوی شما می‌ تواند اعصاب حسی سطحی آن را تحت‌ تاثیر قرار دهد. به احتمال زیاد بی‌ حسی موقتی را احساس خواهید کرد. ​

مشکلات  بخیه زدن: بخیه هایی که برای حفظ شکل جدید بازو استفاده می‌ شوند، ممکن است راه خود را به سطح پوست باز کنند و در برخی موارد می تواند باعث ایجاد التهاب پوستی شود که به جراحی اضافی نیاز خواهید داشت.

 

لیفت بازو با نخ

لیفت بازو با نخ روش سنتی و بدون جراحی لیفت بازو است که از گذشته برای برطرف کردن افتادگی و شل شدگی بازو انجام می شود. در این روش با گذاشتن نخ مخصوص روی پوست و کشش مناسب آن، جلوی افتادگی و چین و چروک های پوست بازو را می گیرند. این روش بدون هیچ برش و زخمی است و نخ های گذاشته شده بر روی پوست نیز بعد از دو ماه تجزیه شده و خود به خود از بین می روند. این نخ ها باعث می شوند تا سلول های فیبروبلاست پوست شروع به تولید کلاژن کنند و بعد از گذشت ۸ ماه منجر به سفت شدن پوست بازو شوند.

نخ های جذب شونده باعث واکنش التهاب خفیفی در پوست می شوند که این مورد نشانه تولید کلاژن و بیشتر شدن جریان خون در پوست بازو است. با این کار زیر پوست چارچوبی شکل می گیرد که پوست را سفت تر می کند. ۳۰ درصد نتیجه لیفت بازو با نخ در روزهای اولیه خود را نشان می دهد و بقیه نتیجه طی چهارماه آینده ظاهر می شود.

لیفت بازو با نخ باعث برطرف شدن افتادگی و شل شدگی پوست بازو، صورت و بقیه ناحیه های بدن می شود و استفاده از آن نیز خیلی راحت تر و سریعتر است. زمان بهبودی در این روش خیلی سریع بوده و شاهد هیچ برش یا زخمی نیستید و در ضمن نیازی به بستری شدن نیز ندارید. تاثیر این روش طولانی مدت و خطرپذیری آن نیز کمتر است.

 

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید!