لاغری با دستگاه ال پی جی (LPG)

لاغری با دستگاه ال پی جی (LPG) یک روش درمانی بدون درد, کاملا موثر و ایمن برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه است. چاقی موضعی و جمع شدن چربی ها در بخش هایی از بدن یکی از اصلی ترین مشکلات افراد است. برای حل این مشکل, سلولیت ال پی جی یکی از بهترین راه هاست.

لاغری با دستگاه LPG, ال پی جی صورت توسط یکی از مراكز ال پي جي در تهران در خدمات جراحی زیبایی پرگل زیر تظر دکتر منصوری را تجربه کنید.

افرادی هستند که وزن شان طبیعی است, اما در برخی اندام ها دچار چاقی موضعی هستند. جمع شدگی چربی ها و آب در بافت های زیر پوستی بدن را سلولیت می گویند. سلولیت بیشتر در زنان شایع است. ناحیه هایی مانند باسن, ران و قسمت های تحتانی بدن در معرض تجمع چربی ها هستند.

معمولا برای حل این مسئله رژیم غذایی مناسب و ورزش توصیه می شود, اما در بیشتر اوقات این دو روش نمی توانند بافت های چربی را از بین ببرند. به همین دلیل در کنار رژیم غذایی و ورزش باید از روش های درمانی هم استفاده کرد.

یکی از این روش های درمانی برای درمان جمع شدگی چربی های موضعی, روش LPG یا اندرمولوژی است که به تایید سازمان غذا و داروی امریکا هم رسیده است. در ایران هم مدتی است که این روش طرفدارهای خودش را پیدا کرده و پزشک های متخصص اقدام به درمان چاقی موضعی با این روش می کنند.

لاغری با دستگاه ال پی جی (LPG)
لاغری با دستگاه ال پی جی (LPG)

ماساژ با دستگاه LPG

برای اینکه توده های چربی جمع شده در اندام ها از بین بروند, پوست را با دستگاه LPG به آرامی ماساژ می دهند. با این کار گردش خون و لنفاوی در آن نواحی راحت تر می شود و چربی ها شروع به تجزیه شدن می کنند. همچنین ماساژ با دستگاه LPG باعث ایجاد کلاژن و الاستین در پوست می شود و افتادگی های پوست را برطرف می کند.

 

چه نواحی با دستگاه LPG درمان می شود؟

 • ران
 • باسن
 • اطراف لگن
 • چربی های جمع شده در پهلو
 • پوست های شل شده و افتاده
 • چاقی موضعی همه نواحی بدن
ماساژ با دستگاه LPG
ماساژ با دستگاه LPG

چه کسانی می توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند؟

همه خانم هایی که با رژیم های غذایی لاغری نتوانسته اند چربی های زائدشان را حذف کنند, می توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند. با ماساژ دستگاه LPG می توانید از دست چربی های جمع شده در پهلوها رها شوید. همچنین برجستگی ها و فرورفتگی هایی که بر اثر سلولیت ایجاد شده اند را برطرف کنید و اندامی متناسب داشته باشید.

آقایان هم می توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند. آقایانی که زندگی سالمی دارند و در طول روز رژیم غذایی و ورزش مناسبی دارند, ولی باز در نواحی از بدن شان دچار چاقی موضعی هستند, می توانند از دستگاه LPG برای تناسب اندام شان استفاده کنند.

در کل هر شخصی که شرایط زیر را در اندام های بدنشان دارد می تواند از این روش درمانی استفاده کند:

 • همه کسانی که دوست دارند لاغری موضعی را بر روی برخی از اندام هایشان انجام دهند.
 • همه کسانی که دوست دارند بعد از لاغری و کاهش وزن, پوستی محکم و انعطاف پذیر داشته باشند.
 • درست است که آقایان چندان در معرض سلولیت نیستند, ولی احتمال اینکه پوست شان شل شود یا مقداری چربی در زیر پوست اندام شان جمع شود, وجود دارد. آقایان برای رفع این موارد می توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند.

 

چه کسانی نمی توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند؟

 • زنان باردار
 • بیمارانی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند.
 • بیماران مبتلا به سرطان فعال
 • بیماران مبتلا به ناراحتی های عروقی یا گردش خون
 • بیماران مبتلا به ایدز و بیماری های عفونی
چه کسانی می توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند؟
چه کسانی می توانند از ماساژ دستگاه LPG استفاده کنند؟

آیا از LPG می توان به جای لیپوساکشن استفاده کرد؟

لیپوساکشن عمل زیبایی است که در چربی های زائد را را بدن خارجی می کند, اما برای درمان چاقی موضعی و تقویت عضله های بدن و بافت های همبند مناسب نیست. همچنین لیپوساکشن عملی تهاجمی تر است و بعد از عمل عوارض زیادی دارد.

اما درمقابل لیپوساکشن روش های غیرتهاجمی و کم عارضه ای وجود دارند که می توانند جایگزین آن شوند. یکی از این روش ها استفاده از دستگاه ال پی جی یا اندرومولوژی است که توسط مراکز علمی معتیر تایید شده و نتیجه بهتری را هم به دنبال دارد.

حتی از LPG می توان بعد و قبل از عمل لیپپوساکشن استفاده کرد و نواقص آن را با دستگاه LPG برطرف نمود. این دستگاه می تواند چربی های موضعی را نرم کند و به همین دلیل برداشتن آنها راحت تر می شود. بعد از عمل هم باعث زیباتر و متناسب تر شدن بدن شخص می شود.

 

مزایای دستگاه LPG

 • نتیجه عالی
 • آرام بخش بودن درمان
 • عوارض پایین بر روی پوست
 • تناسب اندام و زیبایی بیشتر
 • کم شدن تجمع آب در بدن بعد از اولین جلسه درمانی
 • متناسب شدن فرورفتگی های سلولیت بعد از شش جلسه درمانی
 • نرم شدن پوست و حذف چربی های مقاوم بعد از 12 جلسه درمانی

مقدار کمی کبودی بعد از عمل, تنها عارضه این روش درمانی است که بیشتر در کسانی که پوستی حساس دارند ظاهر می شود. البته این مورد در برابر مزایا و فواید ماساژ دستگاه ال پی چی مانند آرام شدن درد عضلانی, از بین رفتن و کم شدن ترک‌ های پوستی و بافت همبند جای زخم, جوانسازی و احساس آرامش چیز چندان مهمی نیست.

 ال پی جی صورت توسط یکی از مراكز ال پي جي در تهران
مزایای دستگاه LPG

نتیجه و تاثیر ماساژ با دستگاه LPG

ماساژ دستگاه ال پی جی با کمک دستگاه های ویژه ای انجام می شود و این دستگاه ها به راحتی می توانند پوست های شل و افتاده شما را ترمیم و سلولیت های آزار دهنده اندام تان را از بین ببرند.

ماساژ دستگاه LPG روشی کاملا غیرتهاجمی است که بعد از شش جلسه درمانی نتایج آن آشکار می شود. در برخی موارد برای گرفتن نتیجه بهتر, 20 جلسه درمانی توصیه می شود. بهتر است در هفته 2 الی 3 جلسه درمانی 45 دقیقه ای را شرکت کنید و ترتیب این جلسات در هفته هم به صورت یک روز در میان باشد.

بعد از عمل باید رژیم غذایی متناسب و ورزش منظم را ادامه بدهید. ورزش و رژیم غذایی کمک می کنند تا روند درمان بهتر و موثرتر شود و توده های چربی دوباره برنگردند. اگر نیاز به درمان دوباره بود حتما درمان را تکرار کنید تا نتیجه عمل حفظ شود.

نوشیدن آب را از یاد نبرید. خانم دکتر پروانه منصوری در جلسه مشاوره اولیه میزان آب مورد نیاز بدن تان را در مراحل مختلف درمان برای شما تشریح خواهند کرد.

 

هزینه

هزینه ماساژ با دستگاه LPG خیلی زیاد نمی باشد و بیشتر به مدل دستگاه, مهارت متخصص و نواحی درمان وابسته است.

 

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید!