جراحی زیبایی صورت – همه انتظارات مردان و زنان از جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت برای زیباتر کردن اجزای مختلف صورت افراد با روش ها و تکنیک های متعددی انجام می شود. از این جراحی های زیبایی که بر روی صورت انجام می شود، نباید انتظار معجزه داشته باشید، زیرا عوامل مختلفی مانند روند اصلاح بافت ها، در نتایج آنها موثر هستند.

https://pargool.ir/face-cosmetic-surgery/
جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت برای زیباتر کردن اجزای مختلف صورت افراد با روش ها و تکنیک های متعددی انجام می شود. از این جراحی های زیبایی که بر روی صورت انجام می شود، نباید انتظار معجزه داشته باشید:

زیرا عوامل مختلفی مانند روند اصلاح بافت ها، در نتایج آنها موثر هستند و جراح و بیمار کنترل کاملی بر آن ها ندارند و شرایط فیزیکی صورت بیمار، کلفتی پوست و بودن یا نبودن چربی در پوست، تعداد و نوع چین و چروک های پوستی، اسکلت بندی استخوانی صورت، اثرات موروثی و هورمونی و غیره بر آن تاثیر می گذارند که خارج از اختیار و کنترل جراح هستند.

اما می توان این عوامل را از قبل پیش بینی کرد و راهکارهای مفیدی برای پیشگیری از عوارض آنها و یا زمان بهبودی شان گرفت.

در نظر داشته باشید:

در جراحی زیبایی صورت شما می توانید چین و چروک های پوستی و افتادگی و شل شدگی صورت تان را ترمیم کنید، البته باید این نکته را هم به یاد داشه باشید که اصلاح هر کدام از این موارد ممکن است زخم ها و برش های جراحی را بر روی صورت تان به جا بگذارند.

 توجه کنید که:

همه این زخم ها و جای برش ها را نمی توان به صورت کامل از بین برد، فقط می توان به گونه ای برش ها را انجام داد که در معرض دید نباشند و بعد با آرایش یا استیل مو آنها را پوشش داد تا دیده نشوند. درست است که زخم ها برای همیشه بر روی صورت تان می مانند اما تشخیص دادن آنها نیز سخت است و نباید از این بابت نگران باشید.

نکات مهم

جراحی زیبایی صورت، اعتماد به نفس بیشتری به شما خواهد داد و هر چقدر صورت تان زیباتر باشد، احساس جوانی بیشتری نیز خواهید کرد. فشارهای زندگی، ایستادن در نور مستقیم خورشید و گذشت زمان و عواملی مانند اینها باعث می شوند تا عضله های صورت تان دچار شل شدگی و چین و چروک شود، پس تا می توانید از این عوامل دوری کنید.

لیفت صورت و کشیدن پوست صورت راهکاری است که با آن می توانید حالت صورت تان را جوان تر کنید و تکنیک های بسیاری برای لیفت صورت ایجاد شده و هر یک از این تکنیک ها کاربرد خاص خودشان را دارند.

کسانی می توانند از این تکنیک ها استفاده کنند که چارچوب استخوانی صورت آنها در حد قابل قبولی باشد و بافتی نرم در صورت شان داشته باشند و چروک های ریز زیادی در صورت نداشته باشند.

درست است که روش های کشیدن پوست صورت این چین و چروک ها را حذف می کنند ولی وظیفه اصلی آنها کشیدن عضله های زیر پوست است. این عمل معمولا با دیگر عمل های زیبایی مانند لیفت گردن، بلفاروپلاستی، لیفت ابرو و پیشانی به صورت یکجا انجام می شود.

خیلی از کسانی که برای جراحی زیبایی صورت مراجعه می کنند از ما می پرسند که این عمل های زیبایی چقدر ماندگار هستند؟ آیا باید در زمان های خاصی باید آنها را تکرار کنند؟

باید بگوییم که چهره شما با این عمل ها جوان تر و زیباتر می شود اما باید گذشت زمان را نیز لحاظ کنید.

این عمل های زیبایی نمی توانند جلوی گذشت زمان را بگیرند و با بالا رفتن سن تان، شرایط آن سن نیز در صورت تان ظاهر خواهد شد، ولی باز با انجام این عمل های زیبایی شما می توانید این شرایط را به تاخیر بیندازید و نسبت به همسن های خودتان جوان تر و زیباتر دیده شوید.

    سن، جنس پوست، و مقدار کشیدگی عضله ها بر روی نتیجه عمل های جراحی زیبایی صورت تاثیرگذار هستند.

جراحی زیبایی صورت در مردان

جراحی زیبایی صورت فقط مختص صورت زنان نیست و مردان نیز می توانند با انجام این جراحی ها بر صورت خودشان تغییرات زیادی در چهره شان ایجاد کنند. برای زیباسازی صورت مردان می توان جراحی های متنوعی را انجام داد تا چهره ای زیباتر و جذاب تر داشته باشند، یکی از این جراحی ها، جراحی بینی مردان است. بینی عضوی از صورت است که بیشتر از سایر اجزا در معرض دید عموم است و با اصلاح آن می توان زیبایی چهره را تا اندازه ای بیشتر کرد.

یکی دیگر از جراحی هایی رایجی که بر صورت مردان انجام می شود، جراحی پلک است. این جراحی نیز تاثیراتی خوبی برای زیباسازی چهره دارد و معمولا بر اثر علت های مختلفی انجام می شود که یکی از آنها نقص ژنتیکی در پلک است. ولی در بیشتر اوقات این جراحی برای جوان سازی و برطرف کردن مشکلات پیری انجام می شود.

هزینه جراحی زیبایی صورت

هزینه جراحی زیبایی صورت در مردان با در نظر گرفتن ناحیه مورد عمل متفاوت است، خیلی از مردان برای رسیدن به نتیجه موردنظر در صورت شان حاضرند هزینه های آن را نیز پرداخت کنند. هر چقدر عمل های زیبایی سنگین تر و شامل اعضای بیشتری باشد بالطبع هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

فقط باید در انتخاب متخصص جراحی دقت زیادی به خرج بدهید و پزشکی را برای جراحی صورت خود انتخاب کنید که تجربه و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشد. با انتخاب دقیق جراح عوارض جراحی نیز از بین خواهد رفت و جراحی امن و بدون عوارضی را تجربه خواهید کرد.

    • البته گفتنی است که عوارض جراحی زیبایی به شرایط بیمار مرتبط است و با توجه به آن روش جراحی مشخص می شود.
جراحی زیبایی صورت در زنان
جراحی زیبایی صورت در مردان

جراحی زیبایی صورت در زنان

بسیاری از زنان برای اینکه چهره ای زیباتر و بدون نقص داشته باشند و بتوانند بر مشکلات بالا رفتن سن در صورت شان غلبه کنند، جراحی های زیبایی صورت را انتخاب می کنند.

جراحی زیبایی صورت در زنان نیز علاوه بر نوع جراحی به شرایط سنی آنها نیز بستگی دارد. به عنوان مثال لیفت صورت اکثرا بر روی کسانی انجام می شود که چهل سالگی را رد کرده باشند، در صورتی که جراحی بینی معمولا در محدوده سنی ۱۷ تا ۲۵ ساله انجام می شود. ولی نکته مهم این است که برای رسیدن به صورتی زیبا و دلخواه نمی توان محدودیت سنی گذاشت.

صورت اصلی ترین عامل زیبایی هر فردی است، به همین خاطر اگر مشکلی در جراحی زیبایی صورت در زنان اتفاق بیفتد برگشت ناپذیر و جبران آن سخت خواهد بود. به همین دلیل برای اینکه بر این مشکلات غلبه کنید بهتر است از همان زمانی که قصد عمل زیبایی کردید، بهترین جراح و کلینیک را برای این منظور انتخاب کنید. تیم جراحی متبحر و با تجربه می توانند نتایج عمل زیبایی شما را سریع تر کنند و از مشکلات جبران ناپذیر پیشگیری کنند و صورت شما با روش های زیبایی خاصی جذاب تر و شاداب تر و زیباتر کنند.

جراحی زیبایی صورت در زنان نیز شامل جراحی متنوعی است که می توان به جراحی بینی، جراحی لیفت صورت، جراحی پروتز گونه، جراحی پروتز چانه، جراحی پلک، جراحی بالا بردن ابرو، جراحی برداشتن خال و غیره اشاره کرد. بسیاری از این جراحی های زیبایی به صورت سرپایی انجام می شود و زمان درمان خیلی کمی را در کلینیک یا بیمارستان از شما می گیرند. دوره بهبودی آنها یک معمولا یک ماهه است و هر شخصی بعد از گذشت یک تا دو هفته از عمل می تواند به سر کار و زندگی عادی اش برگردد.

انواع جراحی زیبایی صورت
انواع جراحی زیبایی صورت

انواع جراحی زیبایی صورت

از انواع جراحی زیبایی صورت که به صورت رایج انجام می شود، می توان به راینوپلاستی، لیفت صورت، جراحی پلاستیک چشم، جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش، اصلاح چانه، برجسته کردن گونه ها، لیفتینگ یا رایتیدکتومی و بالا بردن ابرو و پیشانی اشاره کرد.

هر یک از این روش ها برتری ها و عیب هایی را نیز دارند که پزشک جراح بعد از معاینه و انجام آزمایش های مختلف و با توجه به خواسته شما مناسب ترین روش را برای صورت شما پیشنهاد می دهد و پروسه عمل زیبایی را با کمترین عوارض شروع می کند.

روش های رایجی که برای جراحی زیبایی صورت انجام می شود را در زیر به صورت مختصر توضیح می دهیم تا آشنایی کلی با این روشها داشته باشد و هنگام مراجعه به پیش پزشک جراح خودتان اطلاعات بیشتری را از وی بخواهید. مسلما هر کدام از این روش ها را برای عمل زیبایی صورت تان انتخاب کنید پزشکان متخصص پرگل راهنمایی خوبی را پیش پای شما خواهد گذاشت.

جراحی بینی یا راینوپلاستی

اگر از شکل و فرم بینی خود راضی نیستید و یا بینی شما با مشکلاتی روبه رو است و می خواهید از این مشکلات خلاص شوید و در عین حال بینی خوش فرمی را نیز داشته باشد، جراحی بینی بهترین گزینه ایجاد تغییرات در چهره تان است. در جراحی بینی با تغییراتی در فرم غضروف پل بینی، تغییر شکل محسوسی در بینی و صورت شما اتفاق می افتد. همه این تغییرات منوط به این است که پزشک متخصص با تجربه ای را برای جراحی انتخاب کنید.

لیفت صورت

این روش زیبایی با کشیدن پوست صورت باعث می شود تا چین و چروک ها و شل شدگی های صورت تان از بین برود و پوست صورت جوان تر شود. مقدار این کشش بستگی به شرایط صورت شما و ملاحظات پزشکی دارد.

جراحی چشم و پلک

جراحی زیبایی چشم و پلک می تواند چین و چروک های روی پوست صورت شما را که در اطراف چشم و پلک ایجاد شده اند را برطرف کند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
جراحی زیبایی صورت - همه انتظارات مردان و زنان از جراحی زیبایی صورت
Author Rating
31star1star1stargraygray
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید!